Hakkımızda

 

Sadece Size Özel

Miss Worble’ın her ürünü tamamen birbirinden farklıdır. Farklı renk  tonları ve mermerde oluşan doğal damar yapısıyla ürününüz yalnızca size özel olur ve bir eşi daha bulunmaz. Onlarca şekil ve desenle tasarlanan Miss Worble ürünleri talebinize göre de hazırlanabilir, mutfağınıza renginizi yansıtır.

Doğal, Sağlam, Sağlıklı ve Hijyenik

Tamamen doğal malzeme ve el işçiliği ile şekillenen mermerler, sağlam yapılarıyla mutfağınızdaki yerini yıllarca korur. Sağlıksız tahta sunum ürünlerinin aksine kir tutmaz, basit bir yıkamayla bir sonraki sunum için hazır hale gelir. Gıdaların sofralarda daha uzun süre taze kalmasını sağlayarak daha fazla tat, daha fazla keyif almanıza olanak tanır.

Miss Worble’ın Hikâyesi:

Uzun yıllar tasarım sektöründe çalışmış  Mimar Arzu Ardıç ve kızı Gıda ve İşletmeci Yaprak  Coşar tarafından sofralara sağlık, zarafet ve eşsizlik taşıma rüyasıyla hayat bulan Miss Worble, doğallık devrini başlatıyor. Türkiye’de üretilen sayılı özel tasarım mermer sunum tabağı olma özelliği taşıyan Miss Worble, İnegöl’de bulunan atölyesinde Heykeltraş eşi Kadir Ardıç’ın elinden can bularak  ülkenin tüm sofralarına değer katmaya hazırlanıyor.

Günün Her Öğününde Farklı ve Benzersiz Zarafet

Tatlılardan pastalara, peynirlerden kahvaltılıklara, meyvelerden sıcak yemeklere kadar tüm gıdaları aynı zenginlik ve estetik içinde sunan Miss Worble, sofralarınıza ayrıcalık katacak

Yalnızca elinizle ılık su kullanarak yıkayınız. Mikrodalga ya da fırında kullanmayınız.

İLETİŞİM : ARDIÇ TAŞ SANATI Kalburt mevkii, Cerrah kavşağı,

İNEGÖL / BURSA

MISSWORBLE

0224 711 13 31

0532 578 71 77 

Arzu / Kadir ARDIÇ